banner

Gabinet i Przychodnia ESKULAPEK


 

Godziny otwarcia w okresie letnim

   We wszystkie niedziele w miesiącach letnich , tj. w czerwcu, lipcu i sierpniu, zarówno Gabinet w Wilanowie jak i Przychodnia na Mokotowie będą zamknięte.
Pozostałe dni i godziny otwarcia nie ulegają zmianie.
   We wrześniu wracamy do naszego stałego rytmu pracy; w Przychodni na Mokotowie (ul. Grupy AK "Północ" 4) pełnimy dyżur pediatryczny także w niedziele - zapraszamy.

 

Echo serca u dzieci

   Z przyjemnością informujemy, że w naszej nowej Przychodni na Mokotowie dostępne jest badanie Echo serca u dzieci. Ponadto, podobnie jak w Gabinecie w Wilanowie, oferujemy także inne badania USG.
   Aktualne ceny badań - w zakładce "Cennik USG".

Nowa przychodnia na Mokotowie

   W połowie października zeszłego roku otworzyliśmy naszą nową przychodnię na Mokotowie, w pobliżu ulicy Bartyckiej. Przychodnia Pediatryczna ESKULAPEK mieści się w budynku przy ulicy Grupy AK "Północ" 4 (lok. U20, wejście od ul. Niewielkiej). Konsultacje lekarskie udzielane są w trzech gabinetach; na szczepienia wydzielony jest czwarty, oddzielny gabinet. Ponadto, podobnie jak to ma miejsce w starej lokalizacji w Wilanowie, działa tu Punkt Pobrań ogólnopolskiej sieci laboratoriów analiz medycznych "ALAB laboratoria sp. z o.o.". Laboratorium obsługuje zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.
   Godziny otwarcia i telefon do rejestracji - w zakładce "O nas".

 

   Nasz dotychczasowy Gabinet Pediatryczny "ESKULAPEK" w Wilanowie, przy ulicy Sarmackiej 1 B, dalej kontunujuje działalność i będzie pozostawal do dyspozycji naszych małych Pacjentów.

 

Neurologopeda i chirurg w naszym Zespole

Serdecznie witamy w naszym Zespole neurologopedę dr n. społ. Ewę Winnicką oraz lek. med. Wojciecha Kwiatkowskiego, chirurga.
Więcej - w zakładce "Specjaliści".

Nowy psycholog w naszym Zespole

W październiku do naszego Zespołu dołączyła mgr Aneta Wudarska, psycholog, diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej.
Serdecznie witamy! Więcej - w zakładce "Specjaliści".

Klip filmowy o nas

Zapraszamy do obejrzenia miniatury filmowej o naszym Gabinecie pod tytułem "Gabinet uśmiechu".
(Zakładka z lewej strony "Klip filmowy" albo tutaj: Gabinet uśmiechu - pediatra w Warszawie)

 

Aktualne godziny pracy Punktów Pobrań ALAB laboratoria

Zwracamy uwagę Państwa, że aktualne godziny pracy obu Punktów Pobrań ALAB laboratoria sp. z o.o. podane są w zakładce "Badania laboratoryjne".

Miło nam przypomnieć, że nasi Pacjenci uprawnieni są do zniżki 10%.