Nasi specjaliści

lek. Olga Gryniewicz-Kwiatkowska

dr n. med. Olga Gryniewicz-Kwiatkowska

Specjalista pediatrii, specjalista onkologii i hematologii dziecięcej

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny), specjalista w dziedzinie pediatrii. Ukończyła także specjalizację w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej.

lek. Izabela Dudeńko

lek. Izabela Dudeńko

Specjalista pediatrii, specjalista neonatologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Praca m. in. w Klinice Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka". Aktualnie w trakcie specjalizacji z gastroenterologii dziecięcej. Pasjonuje się profilaktyką i leczeniem chorób zakaźnych, ultrasonografią, terapią zaburzeń karmienia małych dzieci oraz dzieci z chorobami neurologicznymi i wadami wrodzonymi.

dr n. med. Elżbieta Malinowska

lek. Julia Hamankiewicz

Specjalista pediatrii

Specjalista pediatrii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi podczas wieloletniej pracy w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka", Klinice Gastroenterologii i Alergologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w lecznictwie ambulatoryjnym.

lek. Kinga Kapel

lek. Kinga Kapel

Specjalista pediatrii

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z pediatrii odbyła w Oddziale Alergologii Szpitala Dziecięcego im. prof. Jana Bogdanowicza w Warszawie.

lek. Magdalena Kłodzińska

lek. Magdalena Kłodzińska

Specjalista pediatrii

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach swojej specjalizacji udziela konsultacji dzieciom od momentu narodzin do 18 roku życia. Doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Klinice Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka i Niemowlęcia Instytutu Pomnika Centrum Zdrowia Dziecka.

mgr Katarzyna Popielarska

mgr Katarzyna Popielarska

Neurologopeda

Neurologopeda kliniczny, specjalista Wczesnej Interwencji Logopedycznej, terapeuta specjalista RCM® Neurorehabilitación. Na co dzień pracuje w Instytucie „Pomnik- Centrum Zdrowa Dziecka” w klinice Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii w Zespole Zaburzeń Karmienia.

mgr Katarzyna Kuriata

mgr Katarzyna Kuriata

Psycholog

Absolwentka pięcioletnich studiów z psychologii. Odbyła wiele praktyk i staży, ostatni w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

lek. Wojciech Kwiatkowski

lek. Wojciech Kwiatkowski

Chirurg dziecięcy
dr n. med. Julita Latka-Grot

dr n. med. Julita Latka-Grot

Specjalista neonatologii

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Zawodowo związana z Kliniką Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Centrum Zdrowia Dziecka od 2004r.

dr n. med. Elżbieta Malinowska

dr n. med. Elżbieta Malinowska

Specjalista pediatrii

Ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi. Prywatną praktykę lekarską prowadzi od 1997 roku. Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku; specjalizacja II stopnia w zakresie pediatrii. Zainteresowania poza medycyną: teatr, wycieczki rowerowe.

lek. Edyta Michałkiewicz

lek. Edyta Michałkiewicz

Specjalista pediatrii, specjalista neurolog dziecięcy

Konsultuje pacjentów w zakresie neurologii dziecięcej.

dr n. med. Maria Miszczak-Knecht

dr n. med. Maria Miszczak-Knecht

Specjalista pediatrii, specjalista kardiolog dziecięcy

Absolwentka I Wydzialu Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny); specjalizacje: II stopnia w zakresie pediatrii, kardiologia dziecięca.

lek. Karolina Oskroba

lek. Karolina Oskroba

Specjalista chirurgii dziecięcej i urologii dziecięcej

Fellow of the European Academy of Pediatric Urology. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracownik Kliniki Urologii Dziecięcej w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Konsultacje pacjentów także w języku angielskim

mgr Sylwia-Włodarska

mgr Sylwia Włodarska

Doradca laktacyjny

Położna, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego.
     Na co dzień pracuje w Klinice Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Centrum Zdrowia Dziecka. Certyfikowany Doradca Laktacyjny.

mgr Elżbieta Piskrzyńska

mgr Elżbieta Piskrzyńska

Starsza położna

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Kielcach oraz Wydziału Pedagogiki Medycznej Akademii Świętokrzyskiej (ze specjalnością opieka paliatywna). Wieloletnie doświadczenie w pracy z niemowlętami przewlekle i terminalnie chorymi

lek. Wojciech Trzeciakowski

lek. Wojciech Trzeciakowski

Pediatra, specjalista neonatologii

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Już w trakcie studiów interesował się pediatrią i był członkiem koła naukowego.

dr n. med. Joanna Wójtowicz

dr n. med. Joanna Wójtowicz

Specjalista pediatrii
Specjalista reumatologii

Uzyskała dyplomy lekarza i doktora nauk medycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z wyróżnieniem. Pracuje w Klinice i w Poradni Reumatologii Wieku Rozwojowego w Instytucie przy ul. Spartańskiej w Warszawie. Uczy studentów i lekarzy.

mgr Marek Wrześniewski

mgr Marek Wrześniewski

Rehabilitant

Absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończone kursy: NDT Bobath Basic, NDT Bobath Baby, AFE terapia oddechowa noworodków, PNF podstawowy.

lek. Łukasz Wyszyński

lek. Łukasz Wyszyński

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Rezydenturę odbywał w I Zakładzie Radiologii Klinicznej WUM, poprzednio w Zakładzie Radiologii Pediatrycznej WUM.
Posiada doświadczenie w badaniu USG pacjentów dorosłych oraz dzieci.

mgr Katarzyna Żmijewska

mgr Katarzyna Żmijewska

Dietetyczka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – kierunek Dietetyka. Duże doświadczenie w żywieniu chorych noworodków i niemowląt zdobyte podczas pracy w Klinice Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.