Nasza oferta pediatryczna

Nasza oferta pediatryczna

Pediatria

Pediatria

Neonatologia

Neonatologia

Lekarz neonatolog (najczęściej posiadający również specjalizację z pediatrii) zajmuje się problemami zdrowotnymi noworodków.

Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

W godzinach porannych, zarówno w Gabinecie w Wilanowie jak i Przychodni na Mokotowie, czynne są Punkty Pobrań ogólnopolskiej sieci laboratoriów analiz medycznych ALAB laboratoria sp. z o.o..

Badania USG

Badania USG

Przygotowanie pacjenta
Nie jest wymagane żadne szczególne przygotowanie małego pacjenta do badania USG. Nawet w przypadku USG jamy brzusznej niemowlęta i małe dzieci nie muszą mieć dłuższej przerwy w spożywaniu posiłków.

Chirurgia

Chirurgia

Dermatologia dzieci i dorosłych

Dermatolog bada zmianę skórną u młodego dorosłego

Zapraszamy na konsultacje zarówno dzieci jak i dorosłych. Oferujemy także zabiegi kriochirurgii - usuwania zmian skórnych (m.in. brodawek, ognisk nadmiernej keratozy, znamion barwinkowych, etc.) poprzez ich wymrażanie.

Echo serca

Echo serca

Echo serca to potoczna nazwa echokardiografii (USG serca, UKG, ultrasonokardiografia), czyli badania pozwalającego na bezinwazyjną ocenę budowy serca i jego struktur oraz jego pracy.

Elektrostymulacja w dysfagii

Elektrostymulacja w dysfagii

Dlaczego elektrostymulacja?
Poważne zaburzenia mowy i połykania w większości przypadków wynikają z osłabionej pracy mięśni twarzy, gardła, krtani i jamy ustnej oraz braku odpowiedniej kontroli neuromotorycznej.

Gastroenterologia

Gastroenterologia

Kardiologia

Kardiologia

Oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres konsultacji i badań kardiologicznych.

Logopedia

Logopedia

Sprawność komunikacji
Dobra komunikacja jest sztuką, a sprawność komunikowania gwarantuje sukces człowieka na wielu płaszczyznach w tym najważniejszej dla każdego sferze życia personalnego.

Neurologia

Neurologia

Jest nas, specjalistów neurologów dziecięcych praktykujących w różnych częściach kraju, ponad trzystu. W wielu wypadkach pracujemy w zespole z pediatrą lub lekarzem pierwszego kontaktu.

Pakiety

W naszej ofercie znajdują się również pakiety usług, które mogą być dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Porady laktacyjne

Porady laktacyjne

Nasza oferta skierowana jest do młodych osób, które właśnie zostały rodzicami. Mamy dla Państwa trzy propozycje, dotyczące zarówno porad w Gabinecie jak i wizyt u Państwa w domu.

Psychologia

Psychologia

Jak być dobrym rodzicem – to znaczy – wystarczająco dobrym rodzicem?
Jak dostrzec potrzeby dziecka, odczytać kierowane przez nie sygnały?

Pulmonologia

Pulmonologia

Rehabilitacja

Rehabilitacja