Nasza oferta pediatryczna

Nasza oferta pediatryczna

Pediatria

Pediatria

Neonatologia

Neonatologia

Lekarz neonatolog (najczęściej posiadający również specjalizację z pediatrii) zajmuje się problemami zdrowotnymi noworodków.

Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

W godzinach porannych w obu naszych placówkach czynne są Punkty Pobrań, gdzie mogą Państwo wykonać badania laboratoryjne krwi, a także moczu, kału i innego materiału biologicznego. Laboratorium obsługuje zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

Badania USG

Badania USG

Przygotowanie pacjenta
Nie jest wymagane żadne szczególne przygotowanie pacjenta do badania USG. Nawet w przypadku USG jamy brzusznej niemowlęta i małe dzieci nie muszą mieć dłuższej przerwy w spożywaniu posiłków.

Chirurgia

Chirurgia

Dietetyka

Program dietetyczny

Oferujemy program dietetyczny dla dzieci i dorosłych. Zapewniamy dostosowanie diety do problemów zdrowotnych, wyników badań, potrzeb organizmu, stylu życia, możliwości finansowych i preferencji żywieniowych.

Echo serca

Echo serca

Echo serca to potoczna nazwa echokardiografii (USG serca, UKG, ultrasonokardiografia), czyli badania pozwalającego na bezinwazyjną ocenę budowy serca i jego struktur oraz jego pracy.

Elektrostymulacja w dysfagii

Elektrostymulacja w dysfagii

Dlaczego elektrostymulacja?
Poważne zaburzenia mowy i połykania w większości przypadków wynikają z osłabionej pracy mięśni twarzy, gardła, krtani i jamy ustnej oraz braku odpowiedniej kontroli neuromotorycznej.

Kardiologia

Kardiologia

Oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres konsultacji i badań kardiologicznych.

Logopedia

Logopedia

Sprawność komunikacji
Dobra komunikacja jest sztuką, a sprawność komunikowania gwarantuje sukces człowieka na wielu płaszczyznach w tym najważniejszej dla każdego sferze życia personalnego.

Neurologia

Neurologia

Jest nas, specjalistów neurologów dziecięcych praktykujących w różnych częściach kraju, ponad trzystu. W wielu wypadkach pracujemy w zespole z pediatrą lub lekarzem pierwszego kontaktu.

Onkologia i hematologia dziecięca

Specjalizacja zajmująca się schorzeniami krwi i układu krwiotwórczego u dzieci, a także chorobami nowotworowymi i ich leczeniem.

Pakiety

W naszej ofercie znajdują się również pakiety usług, które mogą być dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Porady laktacyjne

Porady laktacyjne

Nasza oferta skierowana jest do młodych osób, które właśnie zostały rodzicami. Mamy dla Państwa trzy propozycje, dotyczące zarówno porad w Gabinecie jak i wizyt u Państwa w domu.

Psychologia

Psychologia

Jak być dobrym rodzicem – to znaczy – wystarczająco dobrym rodzicem?
Jak dostrzec potrzeby dziecka, odczytać kierowane przez nie sygnały?

Pulmonologia

Pulmonologia

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Reumatologia

Reumatologia

Zapraszamy wszystkie dzieci, których rodzice są zaniepokojeni występowaniem u nich objawów mogących wskazywać na chorobę reumatyczną, takich jak: bóle, obrzęki i ograniczenia ruchomości stawów, bóle kręgosłupa oraz wiele innych.

Urologia

Urologia